کسب درآمد ماهیانه بالای 500 هزار تومان از فروتل
فوتبال ایران و جهان
با 25هزار تومان صاحب سایت فروشگاهی شوید


به هفت خط خوش آمدید... خواهشمندم لینکهایی که باز نمی شود و خراب است را از طریق فرم تماس با ما در پایین همین صفحه گزارش دهید تا در اسرع وقت اصلاح شود. بسیار متشکرم

استخدام در فروتل
پیش بینی فوتبال
پاداش عضویت در سیستم درآمد فروتلی

آینده :

یـک زن تــا زمانیکه ازدواج نکرده نگران آینده است. یک مردتا زمانیـکـه ازدواج نـــکرده هــــرگز نگران آینده نخواهد بود

موفقیت :

یــک مرد موفق کسی است که بیشتر از آنچه هـمــسرش خرج میکند درآمد داشته باشد . یک زن موفق کسی است که بتواند چنین مردی را پیدا کند.

ازدواج :

یک زن به امید اینکه شوهرش تغییر کند با او ازدواج میکند ، ولی تغییر نمیکند . یک مــرد به این امید با همسرش ازدواج میکند که تغییر نکند ، ولی تغییر میکند.

فرزند :

یک زن همه چیز را در مورد فرزندش می داند : قرارهای دکتر ، مسابقات فوتبال ، دوستان نزدیک و صمیمی ، قرارهای رمانتیک ، غذاهای مورد علاقه ، اسرار ، آرزوها و رویاها . یک مرد بطور سربسته و مبهم فقط میداند برخی افراد کم سن و سال هم در خانه زندگی میکنند.

حمام : 

یک مرد حداکثر 6 قلم جنس در حمام خود داد ـ مسواک ، خمیر دندان ، خمیر اصلاح ، خود تراش ، یک قالب صابون و یک حوله . در حمام متعلق به یک زن معمولی بطور متوسط 437 قلم جنس وجود دارد که یک مرد قادر نخواهد بود اغلب این اقلام را شناسایی کند.

خواروبار : 

یک زن لیستی از جنسهای مورد نیازش را تهیه نموده و برای خریدن آنها به فروشگاه میرود. یک مرد آنقدر صبر میکند تا محتویات یخچال ته بکشد و سیب زمینی ها جوانه بزنند. آنگاه بسراغ خرید میرود . او هر چیزی را که خوب بنظر برسد می خرد.

بیرون رفتن :

وقتی مردی میگوید که برای بیرون رفتن حاضر است ، یعنی برای بیرون رفتن حاظر است.

وقتی زنی میگوید که برای بیرون رفتن حاضر است ، یعنی 4 ساعت بعد آماده خواهد بود.

اسامی مستعار :

اگر سارا ، نازنین ، عسل و رویا با هم بیرون بروند ، همدیگر را سارا ، نازنین ، عسل و رویا صدا خواهند زند . اگر بابک ، سامان ، آرش و مهرداد با هم بیرون بروند ، همدیگر را گودزیلا ، بادام زمینی ، تانکر و لاک پشت صدا خواهند زد.فـــرم تمـــــاـس بـــا هفـتــ خطـــ


* نام و نام خانوادگی :
* آدرس ایمیل:
موضوع پیام:
*پیام: